Jak dlouho podle Vás dojde k přelidnění planety a jaké to bude mít následky?

Odpovědi
marci1

Celosvětový trend směřuje k rychlému poklesu porodnosti – zatímco v roce 1990 byla úhrnná světová plodnost 3,24 dítěte na ženu, v roce 2009 to bylo již jen 2,47 dítěte na ženu, přičemž k prosté reprodukci je třeba 2,1 dítěte na ženu. Proto někteří odborníci předpokládají, že se do roku 2060 světová populace stabilizuje a začne klesat.
A co bude potom, je ve hvězdách.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/P%C5%99e­lidn%C4%9Bn%C3%­AD#cite_note-3

Agneta

Když věnuješ peníze charitě, tak podporuješ přelidnění a jednáš proti přírodě – můj názor :D