Jak dlouho po opuštění nedokončeného učiliště lze pokračovat ve stejné škole a stejném oboru?

Má šanci žák který před 6 lety opustil před dokončením učebního oboru se dostat zpět na původní školu a nyní dokončit původní obor nebo musí začít znovu od prváku? Pokud to ve věku 25 let let ještě vůbec jde.

Nejlepší odpověď
Drap

To záleží především na škole, jestli ho vezme nebo ne. Teoreticky to možné je. Informujte se přímo na škole, a ta vám doporučí, jakým způsobem to udělat, zda uzná předešlé ročníky atp.