sesednizkola

Jak dlouho plati protokol o prohlidce pri nakupovani realit?

Podepisu protkolo pohlidxe, platnost se tam nepise nikdy. Jak dlouho plati, nez obxhod na tu samou nemovitosr budu moc uzabrit bez te rk, ktere jsem to podepsal?

Odpovědi
cukrar

Položte otázku přesněji.
Stále nechápu dotaz, vy se zajímáte o pronájem, nebo nabízíte?

gecco

Ještě jednou – smlouvu s realitou má prodávající, ne ty – takže to prodávajícího se ptej, kdy bude moci realitou poslat k šipku…
Tebe nejaky protokol o návštěvě k ničemu nezavazuje…

Dochy

Z Tve strany zalezi na tom zda s RK mas uzavrenou nejakou dohodu. Ma zkusenost je, že před prohlídkou chtěli podepsat papír že jsem se na daný byt šel podívat s nimi a pokud budu chtít smlouvu uzavřít tak jedině přes ně… (cca před 10 lety). Ze strany prodejce zas záleží jakou má smlouvu on. Pokud uzavřel exklusivní smlouvu o prodeji, pak jedině přes RK dokud tato smlouva platí.