with.love

jak dlouho péct rybu? http://www.prima-recepty.cz/re­cept/4053-smetanove-zapecene-file/

Doplňuji:
jejda pardoon! ja se chtěla zeptat na kolik stupňů.. :D

Odpovědi
beer

Běžně zapékám cca při 180stC.

cochee

Pokud jde přímo o ten recept, tak jej čti ještě jednou – je to tam napsáno.
Doplňuji:
ad Doplněna: no jelikož je ta ryba zalitá nějakou tou smetanou, tak bych to s tou teplotou nepřeháněl, 120–150

elektrikář

Na pánvi to nejde měřit ale ryba je hotová když maso po obrácení znění baru zbělá. Ryba se zprudka opeče na pánvi a pak se přelije smetanou nebo bešamelem a dopéká tak těch 150 až 180°C než začne na povrchu opečená.