Jak dlouho nemusí jít dítě 2,5 let na stolici

Odpovědi
zmimi

Myslím,že asi tři dny.Nemám vlastní zkušenost.Kon­zultovala bych to raději s dětsk. lékařem.Zkuste vodu z kysaného zelí,jablíčka, jogurty a značně omezit bombony a cukr.

MacaM

Přirozené pro naše tělo je se vyprazdňovat 1–2× za den! Pokud Vaše dítě nemá pravidelnou stolici, doporučuji kromě zvýšení pitného režimu, vysazení např. čokolády. Dávejte mu více ovoce, švestkovou šťávu, sušené švestky, hrušky, jablka, ovocné přesnídávky…pokud to nepomůže, mohu vřele doporučit české bylinné kapičky, které stolici měkčí a pročišťují střeva, vedou ke správnému trávení, a jsou zcela bez chemie!
Napište si o více info.
skype: maca.mi