Boy 13

Jak dlouho myslíte, že trvá přečíst tuto knihu? ->

http://www.al­za.cz/udoli-hra-d409718.htm?kam­pan=skelob_ek­nihy_eknihy-tituly-25&utm_source=sklik&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=ske­lob_eknihy_ek­nihy-tituly-25

Nejlepší odpověď
iceT

Pro mě osobně pokud by byla kniha napsaná zajímavým stylem a měla chytlavý příběh,tak by mi to netrvalo ani 24 hodin.
Takovej Harry Potter poslední díl co měl asi 800 stran mi trval necelé tři dny.

Další odpovědi
Drap

Záleží jak čteš rychle. Osobně bych ji přečetl asi tak za 4 – 5 dní. Ale nečtu takovéto knihy. Pokud budeš číst 10 stran za den, zvládneš to za 27 dní

ptáč

Běžně za 3 – 2,5 dny

Emefej

Pokud je to dobře napsané, zvládl bych to do rána.

Anonym007

Jà Osborne tak za 14dní moc me cteni nebavi :D ale jestli prectes za den 30–45 stránek za den tak cca týden n