smalldog

Jak dlouho může trvat doručení cenného psaní na Ukrainu?

Nejlepší odpověď
Nikkol

Myslím, že to došlo vždy tak do sedmi dní. Ale když jsme posílali obyč dopis, tak to trvalo dýl. A jednou jsme posílali dopis s fotkama a ten nedošel nikdy. Taky záleží kam na Ukrajinu. Pokud je to až na druhý konec , možná to může trvat trochu déle.

Další odpovědi
WeeBear

Ono to bohužel bude asi tak, jak psala Nikkol. Byť se posílají do zemí evropy obyčejné zásilky (tedy i dopisy), doporučené zásilky i zmíněné cenné psaní prioritně, tak silně pochybuju, že je to letecky. Dávala bych tomu odhadem asi týden, zrovna teď žádné svátky nejsou, tak by se to vejít mělo.. Bohužel takhle vám můžeme poskytnout leda domněnky, lepší by bylo se příště zeptat při podávání, pracovnice pošty by ti mohla poskytnout aspoň orientační dobu dodání.