jak dlouho může policie zadržovat věci ke zjištění totožnosti věcí,které mi ukradli?

ukradli mi auto,policie našla,protože v něm byly věci,které nebyly moje,tak si ho odvezli ke zjištění totožnosti těchto věcí,auto mi už 2.5 měsíce odmítají vydat,že čekají na různá vyjádření.

Odpovědi
myšpulín

Bohužel bez limitu.
Do ukončení vyšetření případu.

verka

Myšpulín má pravdu. Mně vrátili mobil/11tis./ za rok a něco, po záruční době a nefunkční, mohla jsem si jít stěžovat na nádraží.