TheMyss

Jak dlouho musí žák přijít po zvonění aby to byla neomluvená hodina?

1. hodinu – do jakého času může přijít a říct, že zaspal dokud to bude neomluvená hodina?

Nejlepší odpověď
zzzzz

To záleží pouze na učiteli. Žák musí přijít do třídy před zvoněním.

Další odpovědi
quentos

neomluvená hodina se obvykle uděluje z daleko závažnějších důvodů, než je zaspání. To by se to zaspávání muselo pravidelně opakovat.

anonym

Záleží na toleranci pedagoga. A tím i na ´úrovni´ žáka.
Jinak se rozumný pedagog zachová k prvňáčkovi a jinak k oktavánovi.
😉
Na VŠ byla – aspoň za ´mých´ dob, tolerována „akademická čtvrthodnika“ – a byla tolerována oboustranně – studentům i kantorům. No – profesorům jsme tolerovali cokoli.
😉

kapka

U dcery na střední škole je to přesně stanoveno na 15 minut.

Cooldan456

To zaleží na učitelce například ta naše hned když přijdeme jenom o 2 minuty tak to hned napíše do třídnice a pak se ty minuty na konci roku sečtou a třeba máš 60 minut tak máš 1 hodinu tak to děla naše učitelka :D :D