Jak dlouho musí spát děti po obědě v MŠ?

Jak dlouho musí děti v mateřské škole povinně odpočívat po obědě na lůžku?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

v dnešní době už by to nemělo být povinné a učitelky by děti neměly nutit. Spát by měly chodit jen ty, které to potřebují. Ostatní si mouhou hrát, ale tak, aby ty spící nebudily. To je první věc.

Durhá věc: Obvykle spávají tak 1–2 hodiny. Děti v předškolním věku už většinou nespávají dlouho.

Další odpovědi
HerbiG

2 hodiny je optimalni … je to tak i na taborech 2 hodiny poledni pauza …