zjentek

Jak dlouho mně vydržej ve špajzu při 30 °C základní potraviny, než kleknou?

..myslím úplně ty nejzákladnější,co má doma každej- med, magi, olej, hořčice, sirup, nutella, uherák, kešu ořechy, strouhanka..

¨Zbynas, tak to mně tam ten uherák tejden visí v dobrý kondici, akorát je pěkně suchej ..zato kešu ořechy hodně změnili chuť, tak nevím ..ví někdo?
..prosím pány, aby skryli svůj údiv nad faktem, že je možný mít doma štangli uheráku celej tejden ;q

Nejlepší odpověď
anonym

Med je potravina, která se nemůže zkazit

Další odpovědi
mosoj

Uherák se akorát vysuší a je chutnější. Klidně měsíc. Dávat ale pozor na plíseň. Ta ale v tomto suchém vzduchu nehrozí. Dříve jsme kupovali polosuchý salám a takto ho týdny sušili.

Zbynas

Nejdřív odejde uherák, tak do jednoho až dvou dní. Později nutella a o hodně déle později asi med. S horčicí, olejeme a magi by to nic udělat nemělo. Sirup nevím. Strouhanka je v pohodě, stejně tak kešu. :D

štamgast

Med, olej, sirup, nutellu, magi, ořechy a strouhanku taky mám buď ve špajzu nebo někde po ruce ve 30°C (i více) a nic jim není a mám to tak mnoho let.
Hořčice a obzvlášť uherák patří do lednice.