Fikus

Jak dlouho mám nechat samičku pavího očka po porodu si odpočinout?

Nejlepší odpověď
Hlada

Žádné odpočívání! Rychle znovu do práce! Hlavně odlovit mladé, aby je nesežrala.

Další odpovědi
irij

Správně to napsal HLADA.
Hned do práce a pak prodat a konečně vyděláš. A pak…třeba budeš mít chovnou stanici a to už bývají pracháči. Ale chce to dřinu a vydržet.
A pak…

atriplex

Na jedno oplodnění samice rodí několikrát, takže odpočinek nemá smysl.

Zdroj: http://rybicky­.net/atlasryb/zi­vorodka_duhova

Já...

A před čím by si měla odpočinout? Ty s ní máš nějaké další plány?

😉

Fikus

tak něke se uvádí že třeba jen hodinu ale já si zastávám názor že tak den až dava.