štamgast

Jak dlouho mají rozhodčí v hokeji povinnost nosit helmu?

Vím, že tomu není ani 15 let, co se rozhodčí i v NHL po ledě proháněli jen tak bez helmy.
Doplňuji:
fcoop, tvá velmi trapná odpověď mě rozčílila. Ale ty moc dobře víš, na co se ptám.

Nejlepší odpověď
fcoop

Zřejmě po tu dobu,kdy jsou na ledě.Nikdo po nich nemůže přece chtít,aby ji měli naraženou i doma – byť při sledování led. hokeje v TV.

Další odpovědi
MichalN

Já myslím že fcoop odpověděl na otázku tak jak byla položená správně. To že se dá otázka vyložit více způsoby není problém odpovidajiciho. I když je celkem jasný na co se ptas, chtěl jsem odpovědět podobně. Bohužel už mě fcoop předběhl 😉