Jak dlouho jste vydrželi bez spánku nejdéle?

člověk bez spánku dlouho nevydrží a po několika dnech může prý i zemřít. Až tak daleko asi nezacházíme, ale zajímalo by mě, jak dlouho jste dokázali nespat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jen 80 hodin,a mela jsem skoro kolaps,dopadlo to dobre,pak mi navodili spanek na 24 hodin.

Další odpovědi:

Zlatý

Zlatý

V určitých stresových momentoch, človek "zabúda" aj na základné potreby jesť, piť a spať. Jednoducho necíti potrebu. No v momente poklesu stresu sa myseľ i telo začnú dožadovať svojho práva. Už som o tom tu písala, neuveriteľné aj tak ten, čo neprežl, neuverí.
Každý človek sa niekedy dostane do podobnej situáci, keď neráta čas, napríklad matka a choré dieťa. Snaží sa odháňať zlo, nespí, lebo chviľkové zaváhanie môže spôsobiť i smrť dieťaťa (skutočný prípad - mikrospánok a dieťa sa zadusilo).

Stříbrný

Nejdéle asi 38 hodin. Déle nebylo potřeba. Poté "násilné" probuzení cca za 1-2 hodiny mělo za následek totální ztrátu časové a prostorové orientace, mluvení z cesty při snaze zodpovědět otázky... Zvláštní stavy.

Bronzový

Teď v pokročilejším věku běžně nespím 60 hodin, protože u nás bydlí dcera s miminkem a já jsem nespavec, takže pokud nemám úplný klid, neusnu ani po noční, spát jdu až po 3. noční a to až večer. Kdysi v bujarém mládí jsem nespala celý týden - od rána v práci, do rána radovánky. Divím se, že jsem to přežila.

Já nespal maximálně 30 hodin. Kdybych mohl ,tak klidně prospím 3/4 dne. Jinak jsem někde četl ,že asi po ~2 dnech nespaní má člověk halucinace. Je to pravda?

Zlatý

40 h, klasicky ve zkouškovém období v prváku na vejšce...

Bronzový

V pondělí okolo 7 jsem vstával a jel po dovolené z chalupy do práce a tam čekala kalamita. Ve středu okolo osmé večer jsem dopil poslední kafe a jel domů spát, probudil jsem se v pátek...

Pokročilý

Sbírám energy drinky a kámoš mi dovezl ED z USA. Takže 2 dny.

Pokročilý

zadej si do googlu spánková deprivace ..našel jsem článek,že vědci dělali pokus jak dlouho člověk vydrží bez spánku..mladíkovi (17 let) se podařilo nespat 11 dní,pak pokus museli přerušit,protože by mohl zemřít...neměl žádné trvalé následky )) ...btw když tak dlouho nespíte mohou se dostavit i halucinace
Doplňuji:
já jsem nespal cca 30 hodin,hm ? nevím

vydržel jsem něco kolem 58 hodin

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.