Jak dlouho jste vydrželi bez spánku nejdéle?

člověk bez spánku dlouho nevydrží a po několika dnech může prý i zemřít. Až tak daleko asi nezacházíme, ale zajímalo by mě, jak dlouho jste dokázali nespat?

Nejlepší odpověď
Illines

Jen 80 hodin,a mela jsem skoro kolaps,dopadlo to dobre,pak mi navodili spanek na 24 hodin.

Další odpovědi
bolak

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/stalo-se-vam-nekdy-ze-jste-vubec-nespali-treba-36-hodin-nebo-i-vic-jak-jste-se-pak-citili

led

V určitých stresových momentoch, človek „zabúda“ aj na základné potreby jesť, piť a spať. Jednoducho necíti potrebu. No v momente poklesu stresu sa myseľ i telo začnú dožadovať svojho práva. Už som o tom tu písala, neuveriteľné aj tak ten, čo neprežl, neuverí.
Každý človek sa niekedy dostane do podobnej situáci, keď neráta čas, napríklad matka a choré dieťa. Snaží sa odháňať zlo, nespí, lebo chviľkové zaváhanie môže spôsobiť i smrť dieťaťa (skutočný prípad – mikrospánok a dieťa sa zadusilo).

manon

Nejdéle asi 38 hodin. Déle nebylo potřeba. Poté „násilné“ probuzení cca za 1–2 hodiny mělo za následek totální ztrátu časové a prostorové orientace, mluvení z cesty při snaze zodpovědět otázky… Zvláštní stavy.

GM

Teď v pokročilejším věku běžně nespím 60 hodin, protože u nás bydlí dcera s miminkem a já jsem nespavec, takže pokud nemám úplný klid, neusnu ani po noční, spát jdu až po 3. noční a to až večer. Kdysi v bujarém mládí jsem nespala celý týden – od rána v práci, do rána radovánky. Divím se, že jsem to přežila.

Pyrotechnik

Já nespal maximálně 30 hodin. Kdybych mohl ,tak klidně prospím 3/4 dne. Jinak jsem někde četl ,že asi po ~2 dnech nespaní má člověk halucinace. Je to pravda?

quentos

40 h, klasicky ve zkouškovém období v prváku na vejšce…

radce

V pondělí okolo 7 jsem vstával a jel po dovolené z chalupy do práce a tam čekala kalamita. Ve středu okolo osmé večer jsem dopil poslední kafe a jel domů spát, probudil jsem se v pátek…

Doomik

Sbírám energy drinky a kámoš mi dovezl ED z USA. Takže 2 dny.

balca

zadej si do googlu spánková deprivace ..našel jsem článek,že vědci dělali pokus jak dlouho člověk vydrží bez spánku..mladíkovi (17 let) se podařilo nespat 11 dní,pak pokus museli přerušit,protože by mohl zemřít…neměl žádné trvalé následky )) …btw když tak dlouho nespíte mohou se dostavit i halucinace
Doplňuji:
já jsem nespal cca 30 hodin,hm ? nevím

TomLuLz

vydržel jsem něco kolem 58 hodin