miláSimča

Jak dlouho jste si mysleli že Ježíšek nosí dárky? (do kolika let)

Já do 13 :D …
Doplňuji:
Agneta : Nemyslím si že to do kolika let jsem věřila na Ježíška nějak souvisí s mým IG:D.
Jsem ráda že jsem věřila že Ježíšek nosí dárky tak dlouho.. Není na tom nic špatného;).

Nejlepší odpověď
Drap

A nenosí ? Já si to myslím pořád

Další odpovědi
carpediem

Asi tak do 8let.

Pak jsem to prokoukla:-) Holt ve škole se člověk dozví různé věci:-)

anonym

Já si myslím pořád

gecco

Já tak někdy do šesti…
Asi…
😉
Už je to dááávno.

redy

Takže ježíšek není? Co to říkáš? Du se zeptat babčiny 🙂

lota

Ježíšek přece nosí dárky!:-)

anonym

do 8 let, pak mě segra odhalila Ježíška :D

  • .- :D

Rocker

Cože?Tak on je nenosí?A kdo teda?

mosoj

On je nenosí ? To jsou mně noviny.

Emefej

Simčo, zkazila jsi mi Vánoce.

ivzez

Nikdy jsem si nemyslela, že dárky nosí Ježíšek.
Já i sestra jsme věděly, co jsme od koho dostaly.

Ani naše dcery si to nikdy nemyslely.
Věděly, že dárky jsou od rodičů, prarodičů a příbuzných.

Dárky u nás rozdávalo nejmladší dítě v rodině.
Poprvé jsme měli trochu obavy, aby se nezaseklo
u prvního dárku pro ně, ale ne – děti to ohromně
bavilo a rády si na rozbalení počkaly o chvilku déle.

Agneta

Simčo do 13? : DDDDDD
A že ty máš to IQ mnohem vyšší, než těch 116 ? Jak ti jde škola?:DDD
Doplňuji:
No to je fakt…nic špatného to není, a co čáp, co nosí děti? :DDD

led

Záludná otázka. Ako odpovedať, keď poznáme niekoľko podôb Veľkého Darcu…
Poznali sme ho ako Ježíška, Deda Mráza, Santa Klausa a ešte… v rôznych jazykových spoločenskopo­litických situáciách.
Kto sa má v tom vyznať? Ako si to usporiadať v našej detskej hlavičke?
Je to jednoducho Veľký Darca – otec, mama, mimozemské a nadpozemské bytosti, strana a vláda, slovom skutočný i viruálny svet.

Nevíteto?

Celkem dlouho, asi do 10 🙂

Kelt

Nejde o to, čem a jak dlouho něčemu věříme, ale že máme dar víry. Nesouvisí to ani s IQ ani s naivitou.

Turkiš

Do 11 let. Už si nepamatuju jestli jsem to tušila trochu předtím, ale ve škole jsem se to pal v 11 dozvěděla.