Jak dlouho jste nebyli v pracovní neschopnosti?

Jsem trochu nachlazen, ale přece jen chodím do práce. Zapřemýšlel jsem, jak je to dlouho, co jsem byl naposled na neschopence. Moje vzpomínky došly až tak daleko, že to bylo cca. před 22 roky po operaci menisku. Od té doby nikdy. Těch pár nachlazení, pokud nešlo jinak, jsem řešil cca.dvoudenní dovolenou.

Nejlepší odpověď
briketka10

Přesně si nepamatuju asi před rokem i na ÚP
požadují neschopenku a neberu podporu.
________________

V práci poslední pořádnou chřipajznu jsem
měla v létě jen z ofouknutí v ranním buse tu
jsem léčila úspěšně stříkáním Stopanginem
do krku každou volnou chvíli, ale podle letáku.
Doma jsem byla jen několikrát s operacemi
levého kolene 3× po úrazu atd.
Nyní jsem doma mám ČID už několik let předtím
jsem měla PID bez práce 3 roky :((

Další odpovědi
quentos

Musím to zaklepat, ale ještě nikdy to nepřekročilo týden. Nejednalo se ovšem nikdy o klasickou neschopenku, musel jsem si vzít neplacenou „dovolenou“…

Ty jo, sorry, blbě jsem si to přečet, myslel jsem, že „byli“… od poslední neplacené dovolené je to cca 3 týdny, jsem-li silně nachlazen, raději si pobudu pár dní doma, než abych to nechal vyvinout v něco horšího.

gecco

Cca 14 let – tehdy jsem tak trochu ´ohořel´ a to fakt nešlo…
😉

anonym

Po úraze 6 měsíců a nyní už 4 měsíce, ale není co závidět.

Drap

Nevím už přesně cca 15 – 20 let

Emefej

Nevím přesně, bylo to někdy okolo roku 1985.

anonym

Taky jsem nachlazenej,rýmu snad furt,ale neschopenku jsem měl asi řed 5ti lety,když mě skolila horečka,prostě chřipka,jinak vše přecházím a makám.
Taky to někdy řeším krátkou dovolenou,protože ta vejplata by pak stála za prd.