Pokročilý

Jak dlouho jste byli nejdele vzhuru ?

Ja asi 30 hod (bez kofeinu) protoze jsem musel neco delat na pocitaci...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

14 hodin, a déle uz nikdy nebudu - prísahám (na elektrárnu) xD

Další odpovědi:

Zlatý

taková otázka už tu byla, takže viz mou tehdejší odpověď, zatím jsem to nepřekonal (a doufám, že nebudu muset) http://www.odpovedi.cz/…

Několik dnů - cca 5-7...
;-)
Na výšce běžně 2 dny (hrávali jsme ´čtyřiadvacetihodinovku´ v mariáši, k tomu škola...), na vojně to někdy bývalo dýl.
Když je člověk ´mladej´...
;-)

Zlatý

50 hodin

Bronzový

Necelé tři dny a potom jsem usnul i s báglem na zádech.

Bronzový

Nechce se me to pocitat...
Vstaval jsem nekdy kolem 9:00 v patek a sel spat v pondeli v cca 1:00... nemusim rikat ze druhy den jsem spal asi 20 hodin. :D

Bronzový

Za mlada jsme vydrželi i těch 72 hodin.....dnes už po večerníčku spím jak miminko )))

Bronzový

Vím , že jsem četl nějakou knížku, kde byla skupinka lidí, co zkoušeli 100 hodin nespat. Nevím, jaký je rekord.

Pokročilý

Skoro přesně před rokem od rána v pátek (vstávám kolem půl sedmé) do cca 20. hodiny večerní v sobotu. Čekali jsme, co bude u nás dělat rozvodněná řeka - ve 4 ráno jsme se začali evakuovat a v sobotu večer s vědomím, že nám plavou už minimálně zbylé věci ve sklepě, vyčerpaní usínali..
Takže cirka 37-38 hodin.

Diskuze k otázce

Zlatý

led

mowla, aj keď to znie neuveriteľné, som náchylná vám veriť. Adrenalín pôsobí hrozne :)
Môj "rekord" bol totiž od piatka ráno do noci z utorka na stredu. Čo dodnes nepochopím, že som ani necítila potrebu spať, okrem pitia (nealko) ani jesť. Ale po skončení som si trochu "zdriemla" (až 12 hodín) a čo to zobla...
zdôvodnenie som písala tu http://www.odpovedi.cz/…

anonym

Jo jo, je to tak...
;-)
´Nejhorší´ je chvíle, kdy adrenalin ´právě´ odezněl - člověk je jak pytlem praštěný a usnul by i vstoje na jedoucím kombajnu...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.