Weroniq

jak dlouho je přijatelné, aby potomek zůstal bydlet s rodinou než by se měl osamostatnit?

zajímá mne Váš názor

Nejlepší odpověď
hanulka11

hlavně tak ,aby se dovedl o sebe postarat a myslím čím dřív tím líp – jakmile vydělává je to dobré poznat …co si může dvolit

Další odpovědi
dudu

Řekl bych, že co nejdříve neboť jedno americké rčení konstatuje, že „život začíná teprve až chcípne pes a děti vypadnou z domu“.

Drap

Pro někoho je přijatelné do sedumdesáti a pro někoho je to už ve dvaceti hodně. Já osobně bych doporučoval tak 22 –27

johana 56

Než si zvykne na to,že jeho příspěvek pokryje všechny potřeby,nejen na bydlení,nejpozději do 30 let.