Megaloman

Jak dlouho jdou peníze na účet

Zdravím, našel jsem tady spoustu podobných témat, ale nikde nebylo konkrétně tohle. Když vložím do banky (konkrétně ČSOB) na pobočce peníze v hotovosti (Účet nemám), jak dlouho jim bude trvat než to převedou na účet své banky, a jde to vůbec pokud u ČSOB nemám sám účet ?
Dík.

Nejlepší odpověď
quentos

I564: chce to si přečíst pořádně otázku,

jde o vklad HOTOVOSTI na účet;

při tom se žádná žádost nevyplňuje. A to o 3 pracovních dnech není taky už dávno pravda – to se zase týkalo kdysi BEZHOTOVOSTNÍHO převodu z účtu na účet, kdy příjemce měl jinou banku než odesílatel. Dnes převod peněz mezi dvěma různými bankami vyřídí do druhého (pracovního) dne.

Samozřejmě že to jde; peníze se připíšou většinou hned, už vzhledem k tomu, že vklad provádíte na pobočce cílové banky. Ovšem nejste-li majitelem cílového účtu, váže se na to poplatek.

Zdroj: http://finance­.idnes.cz/vklad-hotovosti-jednou-zdarma-jindy-za-stovku-fq2-/bank.aspx?c=A090414­_115907_bank_fib