ReHu

Jak dlouho dopředu plánujete víkend? Pokud plánujete. Změna počasí vám plány naruší či se nenecháte odradit?

Nejlepší odpověď
rynek878

Já mám víkendy 7 dní v týdnu,taky se občas stane,že ve středu si myslím,že je sobota a v neděli se divím,jak to,že jsou všichni doma,to je to kouzlo důchodového věku.

Další odpovědi
panenka

Plánuji to většinou týden dopředu co budu s rodinou dělat,protože můj chodí do práce tak aby si to tam mohl popřípadě domluvit s klukama a říct jim že v Sobotu mají volno že do práce nemusí.

Jahoda

Na delší dovolené cca dva týdny, na víkend cca týden. Počasí na výletě hraje také velkou roli. Předminulý rok jsme jeli na Karlštejn. Já se zapomněla podívat, jako bude počasí. Vzpomněla jsem si až na cestě, ale svítilo sluníčko a vypadalo to, že je to na dobré cestě. Když jsme dojeli, chodili jsme po Karlštejně a já jen viděla, jak se zatahuje a jsou černé mraky. Najednou šílený slejvák. No děs. Vevnitř jsme to měli prochozené a tak jsem byli zrovna venku. Z výletu jsme nic moc neměli. Ponaučila jsem se a vždy se koukám, jaké bude počasí. Podle počasí zvolíme dopravu, trasy apod. Všechno totiž plánujeme do detailu, aby nás nic nepřekvapilo 🙂

aramah

Já začala plánovat až teď. Ale když ještě byli doma děti stačilo říct, já bych někam jela, děti okamžitě zbystřili a už bylo nápadů kam jet.Když na to tak vzpomínám, bylo to krásné.Ach-jo.