Jak dlouho choděj peníze přes účet? Z komerční do spořitelny…můžou mi peníze zaslané ve čt večer dojít i v so?

Odpovědi
C-system

Dobry den ja teke cekam na penize ale z KB do Ge money bank poslano ve stredu a dnes je jeste nemam,z kb a ceske sporitelny to budete mit asi v nedely odpoledne nebo v pondely rano v sobotu tezko

GM

Už se mi několikrát stalo, že peníze byly na účtu v GE v so ráno. Ale možná k zúčtování došlo už v pá o půlnoci.

elektrikář

Mně se stalo že v obchodní bance trval přepis peněz z jednoho konta na druhé v jedné budově celé 3 mněsíce.