jana91

jak dlouho cca vydrzi tvaroh po datu min. trvanlivosti? (mekky).

Predem vsem dekuji za odpovedi.

Odpovědi
gecco

Slušně skladovaný čerstvý tvaroh vydrží poměrně dlouho, ´chrání´ jej kvasinky…
Ale jak dlouho – přesně – ti nikdo neřekne – v řádu dnů bych se vůbec nebál, časem ale zplesniví (nebo sesýrovatí).
Pokud jde o tvaroh pasterovaný (kvasinky jsou zničené), opět – několik dnů se nic neděje, ale pak začne páchnout, zhořkne či zplesnioví…
😉

arygnoc

prakticky do nekonečna. len už to nebude tvaroh.

logicky už ani minútu, je vhodný na vyhodnie.

ale niekto má miesto žalúdka žumpu a znesie i hrdzavé klince.

😉

štamgast

Dokud ho nenačneš a neuvidíš na něm lišku. :)