lukas.zmizik

jak dlouho byste ještě vydrželi pracovat v práci od první nezaplacené výplaty, ale v takové práci, která vás baví?

Doplňuji:
no dobře… tak desátého je termín… ale na účtě nic… šéf řekne, že po neděli příjdou.. a zase nic… a tak nám to jde dalších deset dní.. nebo co s tím? jen tak jednoduše nepřijít do práce přeci nejde…nebo ano?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Šéf nejspíš peníze nedal, protože je nemá, nejspíš je zas někdo slibuje jemu. Asi bych se pokusila zjistit, jestli jsou nějaké peníze reálně na cestě a teprve potom bych se rozhodla. Šéf by měl zaměstnance pravdivě informovat a neslibovat nic najisto. Pokud bych měla za co žít, tak bych určitě vydržela, protože práce, která je člověku i koníčkem se tak snadno nehledá.

Další odpovědi
Funna

pokud je to bez peněz a i bez příslibu nějakých nadcházejících, tak se pak tomu ale neříká práce, ale koníček .-)

anonym

i kdyby mne bavila, tak mi to nepomůže zaplatit účty i najíst. Takže bych koukal vypadnout a najít si práci jinde.

bolak

Kdyby řek že v neděli a v neděli by prachy nebyly, tak hned další den v pondělí v 6:00 ráno bych se domluvil s celou směnou a všech 160 lidí bysme si to přicupitali do druhýho patra na osobní a podali hromadnou výpověd.

hanulka11

bez výplaty ani hodinu
Doplňuji:
může vám slibovat do nekonečna – je vidět, že peníze asi nebudou , jak to takto oddaluje je to špatné – dala bych si to napsat písemně kolik mi má vyplatit a podala bych výpověď – přeci nebudete dělat opět další dny zadarmo – to přeci nejde , on vidí, že vše běží podle něj tak co by se snažil – bolak to napsal dobře

baghira

Jelíikož mě na práci nejvíc baví právě ta výplata :) , tak bych si jinou práci začal hledat okamžitě. Člověk může dělat to, co ho baví, i pro jiného šéfa (a někdy i sám pro sebe). A i kdybych jinou práci hned nesehnal, je lepší pobírat podporu než nic.