Miri272

Jak dlouho bych měla psát knihu?

Nejlepší odpověď
Pájo

Tak dlouho, dokud nebude zcela hotová?

Další odpovědi
Drap

Záleží jak dlouhá kniha to bude a jak rychle budeš psát. Já třeba pášu knihu jízd už deset let , každý den a pořád nejsem hotov.

M.

A nenapadlo tě nikdy, že to individuální, a že záleží i na počtu stránek, hm?

Natty*

Dětskou? Životopis? Červená knihovna? Počet stran? Hmmmm, to ti neporadím.

quentos

nejrychleji napsaná kniha na světě byla tuším napsána za dvě hodiny. Pak jsou knihy, které jejich autoři píšou celý život. A ostatní něco mezi tím…
Doplňuji:
tak to jsem přehnal, jedná se o necelých dvanáct hodin. http://pribram­sky.denik.cz/zpra­vy_region/autor-nejrychleji-napsane-knihy-na-svete-bude-v-breznici-20120314.html