kosaaaak

Jak dlouho by vydržel člověk bez kůže?

Nejlepší odpověď
baghira

Řada vegetariánů, veganů a jim podobných odmítá i veškeré kožené výrobky, takže asi dlouho.

Pokud myslíš vlastní kůži, tak velká ztráta kůže (např. při rozsáhlých popáleninách) je těžký problém, a ve velkém rozsahu už není slučitelná se životem.

A pokud tady někdo z těch keců vylítne z kůže, tak se ho jednoduše zeptej.

Další odpovědi
Terryle

v jakejch podmínkách?

V normálním prostředí bych tipla bych max. několik minut, potom konec kvůli nesnesitelný bolesti. Následujou problémy s dýcháním a termoregulací.
Možná by se to prodloužilo v nějakým speciálním prostředí (hojivý nedráždivý roztoky bo tak něco), ale rozhodně by to dlouho nebylo.
Pěkně odporná představa. Že já dneska všude narážím na takový inspirativně nechutný věci… :)

arygnoc

dost.

já vylétávám z kůže v práci aspoň 5× denně, a vždy mě to drží nejmíň 1/2 hoďku.