Jak dlouho by trvalo, než by se nám končetiny změnili v ploutve, když bychom začali žít ve vodě?

Sleduji national geographic a zrovna se dívám na pořad, kde zkoumají ichtyosaura, který žil nejprve na souši a poté když vlezl do vody, se mu začali formovat končetiny do tvaru ploutve. Samozřejmě to trvalo několik milionů let a tak mi vrtá hlavou, jak dlouho by to trvalo u rodu homo sapiens sapiens.
Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
fcoop

To by záleželo na skladbě.
Složení pivo-zelená-víno-vodka-rum je velmi efektivní a funguje bleskurychle.
Opravdoví znalci zakomponují do výběru Okenu.
Existuje ovšem riziko,že se situace vymkne a máme i chobot.

Další odpovědi
hanulka11

ano a nakonec by někdo mohl mít i křídla :D:D:D

MacChill

Spíš bych mě zajímalo jak bychom mohli žít, rozmnožovat se, shánět si potravu a podobně ve vodě.