Jak dlouho by padal z výšky 36km bez padáku?

  1. jak dlouho by padal bez padáku z té výšky, pokud by vážil 80kg?
  2. pokud seskočí nad místem „A“, dopadne na místo „A“ nebo díky otáčení Země na jiné místo? Neberte prosím v úvahu vítr apod.

Děkuji.

Odpovědi
huxa

  1. nejde přesně určit, neboť je potřeba počítat i s jeho povrchem, …
  2. ano, dopadne na jiné místo

anonym

ted se zrovna divam v Tv na nejakeho manika .. je prave ve vysce 39 km … ma pod sebou " malou " zemekouli … v TV tipuji skok na 10 min. , snad vse dobre dopadne …-iv-

bolak

…ale i kdyby ne, tak aspoň bude legrace :p

anonym

tak akorat doskocil .. 15 min. :) to je typek , teda …

bolak

to je docela pomalý, to skákal asi s padákem ne? přizdisráč

anonym

nenene .. bez . az ke konci dostal asi strach …a otevrel si ho … :)
2 svetovy premiery … jeho a moje se zatajenym dechem…

led

iv, 15 minut bez dychu? Vy ste rarita! Bežte si rýchle pre zlatú medailu (a tričko!)

anonym

:)