Inspektor

Jak dlouho budu po operaci zad v nemocnici? A za jak dlouho bych měl být úplně fit?

Mám kombinaci Kyfózy a Skoliózy.Půjdu na dvě operace zad a mne by zajímalo jak dlouho může přibližně trvat můj pobyt v nemocnici a doba než bude vše opět v pořádku.

Odpovědi
anonym

Čóóóveče – smůla, teď jsem umyl hrnek od kafe, už nemám lógr na věštění…
😁
Zeptej se ošetřujícího lékaře – jak má kdokoli jiný tušit, v jakém stavu ta záda máš, jak dobře se hojíš, co přesně a jak ti budou operovat…
:-O

Mirdas

Neptejte se zde nás, když nevíme podrobnosti a navíc většina z nás tyto nemoci zná jen z doslechu.
Promluvte si s ošetřujícím lékařem, ovšem počítejte s léčbou řádově po několik měsíců.

mosoj

V nemocnici dlouho nepobudeš. Jak se budeš moci vyčůrat pomašíruješ domů.
Ale záda , ty budeš cítit ještě dlouho.