tony2412

Jak dlouho asi trvá smuteční obřad v krematoriu, konkrétně v Praze-Motole?

Odpovědi
Drap

U každého pozůstalého může být různý. V průměru cca 30 minut.

Kepler

To nezáleží na tom v kterém krematoriu se obřad koná, ale na tom co všechno si objednáš či zajistíš. Může to být obřad se smuteční řečí, nebo bez, jakou hudbu si vybereš aj. Ale kdo by se zajímal o časový rámec? Kvůli následnému rande, nebo návštěvě kasina?

Lamalam

Jak si to domluvíš, takové to bude.

quentos

Drap: … zesnulého, ne?

klumprt

Může být u každého pozůstalého různé, jak dlouho na takovém obřadu vydrží. Na pohřbech většinou nebývá moc legrace, že by každej čekal jaký bude další frk.