Krasimirov12

Jak dlouho asi tak trvá cesta do bratislavy vlakem?

Chtěl bych jet do bratislavy (vlakem) ale nevim jak dlouho by to tak asi trvalo… Proto se ptám:)
Doplňuji:
z Prahy......­........

Nejlepší odpověď
www

Tvoje doplnění bylo geniální, teď se zkus podívat na jízdní řád Praha-Bratislava. 😁
Doplňuji:
Tvoje nedoplněná otázka mně Krasimirov12 připomněla stařičký a blboučký vtip: Jaký je rozdíl mezi zajícem? 😁

Další odpovědi
honza19hk

Praha hl.n. -.Bratislava čas 4 hod 8 min, vzdálenost 396 km,přímé spojení.

Děda Louda

Na cestu z Ulánbátáru budeš potřebovat dovolenou.

brillant

Vepište odpověď… http://jizdni­rady.idnes.cz/vla­ky/spojeni/

badisko

No my taky ne …kdyz nam nereknes odkud vyjizdis ......:D
Doplňuji:
Tohle je dost kvalitni otazka…nema nekdo kristalovou kouli ?…

Drap

Zhruba poloviční čas jako tam a zpět.

isteron

Odkiaľ ? Najdi si cp.sk, vyhľadaj spoj napr. Hungariu, alebo iný R, Ex IC ktorý ide do Bratislavy a vypočítaj.
Doplňuji:
Najčastejšie 4 h 8 min. Keď zoberieme cest. čas priamych rychlíkov EC 171 Hungaria, EC 275 Hašek, alebo EC Avala.
Ale EN 477 Metropol ide 5h,37 min.

anonym

hm.

kablik

Ptáš se správně, cesta vlakem z Prahy do Bratislavi zabere jen chvilku oproti cestě Transibiřskou magistrálou Moskva – Vladivostok přes Ulanbátor případně až do Pekingu. Určitě než dojedeš na konečnou tak o něco povyrosteš a otlačíš si zadeček. Po návratu tě vaši určitě nepoznají, tak se nech před jízdou vyfotit, šťastnou cestu.

JájsemRaibek

± 5 hodin a jde o to jestli osobákem nebo rychlíkem

pravy88

Ahoj, já jedu do Bratislavy za týden a na jízdence mám, že by cesta měla trvat něco málo přes 4hodiny. Jinak pokud už jsi tam byl, máš nějaké tipy co navštívit. Koukal jsem na https://jaces­tovatel.cz/me­dia/kam-zajit-v-bratislave-a-co-videt-za-pamatky-2 a nejvíce mě zaujala Vyhlídková věž UFO. Vstupné je ale dost drahé, takže by mě zajímalo jestli se to vyplatí. Díky

badisko

http://www.cd­.cz/default.htm vyledat spojeni

badisko

podivej se tady .....das tam Praha > Bratislava a mimo jine ti to vyhodi i presny cas cesty…