tatanka

Jak dlouho archivuje vojenská správa zprávy týkající se mé osoby, speciálně zdravotního stavu? Je možné zprávu vydat?

Odpovědi
ivzez

Přesnou dobu nevím, ale předpokládám, že hodně dlouho. Problematické
může být zjistit, kde (v kterém archivu) se požadované nachází. Něco najdete
v Praze, něco v Olomouci (nebo v Brně?), některé materiály jsou uloženy
v Trnavě na Slovensku, …

[Právě hledám informace k jednomu členu rodiny a zatím
se mi nedaří zjistit, kam se pro informace obrátit.]

Své materiály Vám podle mne armáda „nevydá“, ale snad
byste mohl získat kopie. [Nebo máte na mysli knižní vydání?]

Mc Merkurion

… dokud tě nevyřadí z branné povinnosti > do šedesáti, většina všech zpráv byla ve zdravotní knížce, či na útvarové ošetřovně …