jarzal

Jak dlouho a jak nejlépe se léčí „monokl“ ?

Odpovědi
anonym

Pokud jsi ´potkal drsnou pěst´, doporučuju mazat Heparoidem (apod.), držet v teple a občas ´masírovat´ – neomezíš tím velikost a vznik, ale urychlíš vstřebávání (´zmizení´). Případně ´pojídej´ vitamíny K a C.
😉
Pokud jde ale o hematom vzniklý ´spontánně´ nebo je příčinou jen ´malý´ úraz, bude lepší, když navštívíš lékaře – taky by se mohlo jednat o poruchu srážlivosti krve a nebo projev nějakého (i závažného) onemocnění!

marci1

Již zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-pomaha-kdyz-ma-nekdo-monokl

mosoj

Až se krev vstřebá.

Awe

mowla:A teď bude v čekárnách narváno.Lidi nechoďte s každou kravinou za doktorama.člověk tam jde jednou za čas a vidí jak jsou před ním "pacientiů co je bolí hlava