teufl

Jak dlouhé budou vlasy po trvalé?

Mám vlasy, které mi sahají pět centimetrů pod ramena. Jak dlouhé by byly po tom, co bych si nechala udělat takovouhle trvalou:
http://zena-in.cz/images/clan­kygalerie/foto_nah­led_27009.jpg

Popřípadě jak dlouhý bych musela mít vlasy, když bych je po trvalé chtěla mít tak dlouhé jako teď (několik centimetrů pod ramena).

Odpovědi
bububabu

Pokud mohu říci tak toto není trvalá ale natáčky. Pakliže máš takhle krátké vlasy jak říkáš a dala si prstýnkovou trvalou tak by jsi pravděpodobně měla afro :D
Trvalá je pěkná pouze na dlouhých vlasech, a nosí se vůbec ještě?…

Nevíteto?

Vím, že když se vlnité vlasy narovnají jsou delší, takže když si je zkudrnatíš budou ještě kratší.