Kins101

Jak dekodovat …??

Nevím jak nebo jakým programem dekodovat (poté přeložit) tento soubor http://www.q3­.cz/images/99p_e­klad.png je to text ,který chci přeložit do češtiny ale nevím jak sním pracovat. Poraďte mi co s tím mám dělat,jak to mám přeložit.

Nejlepší odpověď
Dados

Pane či paní kri kri. Pokud mě můj zrak nešálí, tak toto je PSpad.

Další odpovědi
badisko

netusim …a chybi ti S pred nickem…

anonym

použite na PSpad editor.
je to český textový editor ktorý tento hexa kód prevedie do normálneho textu (vo voľbe zobraziť).

Doplňuji:
správne, je to pspad.

práve kvôli tomu som obrázok otvoril ešte raz.
vo voľbe zobraziť je možnosť hexadecimálne, treba „zrušit tlačítko“ (zaškrtnutie).

Alesh

To na texťák moc nevypadá, spíš to bude něco binárního. Co takhle místo screenshotu, nasdílet samotný soubor?

cochee

Přikláním se k Alesh – nasdílet samotný soubor, včetně originálního názvu