Petr.S

Jak deaktivovat Plug and Play?

Zdravím,

nedávno, cca před měsícem jsem zde položil podobnou otázku, bohužel se nenašel nikdo, kdo by mi na ni odpověděl, zkusím to znovu, snad se někdo tentokrát najde .)

btw, zákaz služby v service nepomáhá, stejně tak jako přepsání registru, žádná z obvyklých cest nefunguje,

snad se někdo tentokrát najde, i když tomu moc nevěřím, předem díky.

Doplňuji:
@ Michal Kole Můžeš být prosímtě konkrétnější?

Nejlepší odpověď
anonym

Toto se dělá přes registry.
Start/Spustit do rámečku zadat „regedit“ a pak najít registr:
[HKEY_LOCAL_MAC­HINE\SYSTEM\Cu­rrentControlSet\Ser­vices\upnphos­t]. Nastav hodnotu Start na 4 pro vypnutí služby nebo 3 pro zapnutí služby.

Podobně se dá vypnout služba, která zjišťuje nová zařízení typu Universal Plug and Play. [HKEY_LOCAL_MAC­HINE\SYSTEM\Cu­rrentControlSet\Ser­vices\SSDPSRV]. Nastav hodnotu Start na 4 pro vypnutí služby nebo 3 pro zapnutí služby.

Poté stačí restartovat a mělo by to být v pohodě.

Hlavně opatrně, je to zásah do systému.

Další odpovědi
Michal Kole

Ovládací panely, správce zařízení

Petr.S

@ Klubru změna registru nepomáhá, což už jsem ostatně psal v otázce, každopádně díky za snahu, snad se brzy najde někdo jiný, s jinou cestou k deaktivaci, která bude funkční