Jak deaktivovat… automatické vypnutí PC?

Stáhl jsem si oný bazmek, seřídím čas, před vypnutím se mi ohlásí, že do 2 minut PC vypne, ale já mám rozkoukaný film a chci to deaktivovat, ale nevím jak.

Odpovědi
dennis15

Pokud jde o vypnutí naplánované systémovým programem shutdown.exe, dej start+R, napiš cmd, dej enter. Do toho okna napiš „shutdown -a“ a dej enter. To zruší naplánované vypnutí.

Může ale také jít o vypnutí zadané do tzv. Plánovače úloh. V tom případě ho spusť (můžeš ho najít v příslušenství) a najdi danou úlohu vypnutí. Poté ji odstraň