Godzilla001

Jak dávat na GOOGLE fotky ?

Odpovědi
chudst

Kam konkrétně myslíte? Na www.images.go­ogle.com ? Na Google+? … Na images.google.com – uploadujte je někam na internet, opatřete je správným popiskem a google by to měl za určitý čas být schopný vyhledat.

Na Google+ je uploadujete přímo, takže k tomu se předpokládám Váš dotaz nevztahoval. Či jste měl na mysli ještě něco jiného?

A.d.a.m.

Na Google Images fotky přidat sám nemůžeš. Můžeš si vytvořit vlastní webové stránky, na které fotku nahraješ, nebo využít nějakého image hostingu, kam své fotky umístíš.

Robot Google Images si pak fotky najde sám. Přímo indexaci ovlivnit nemůžeš.

balca

jestli jsi to myslel tak,že napíšu např. auto do googlu a dám obrázky a zobrazí se ti tam auto,tak naprostá vetšina obrázků co se ti tam zobrazí jsou obrázky z webovek od ostatních lidí..google tyto obrázky pouze vyhledá..google není uložiště na obrázky..je to vyhledáváš ;) čau