Pavla1

jak dát zpátky ikonu změny klávesnice (cz/an) měla jsem ji na hlavním panelu mám windows 7 díky

jak nastavit ikonu klávesnice

Nejlepší odpověď
rynek878

Ovládací panely> Místní a jazykové
Přejděte na kartu Jazyky a klávesnice> Klepněte na tlačítko Změnit klávesnice
Vyberte Advance Key Karta Nastavení
Na spodní straně klikněte na tlačítko Změnit Klávesové zkratky
Ujistěte se, že přepínač rozložení klávesnice , je ten, pomocí Alt + Shift

Další odpovědi
Lucy13

stačí si zapamatovat zkratku shift + alt(na levé straně klávesnice)