Avatar uživatele
petra15

Jak dát vyznamenání statecným stromum?

Souhlasíte s nápisem „statecný strom“?
Treba kdyz uhání nejaký frajer stovkou v aute (nebo 180 km/h) a „napálí“ to do stromu a o pár metru dál – nebýt toho stromu – prijízdí auto s peticlennou rodinou…
A jak se na ten strom dívají státní orgány ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, lukas.zmizik, briketka10, zzzzz, gagaga, Yggdrasil., anonym před 3652 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

takže když v podobné situaci nebudou okolo stromy, můžeš začít přemýšlet o vyznamenání pro statečnou 5ti člennou rodinu :o

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Musela by jsi jim vytvořit svoje vlastní vyznamenání a osobně předat. Jinak to nepůjde.
Státní orgány se na to dívají tak, že většinou ty stromy nechají skácet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lukas.zmizik

No a když urodí málo švestek, dal bych mu ocenění „strom nezdvořák“ !
Normálně bych napsal ceduli „statečný strom“ a skobičkou upevnil na jeho statečný kmen… Horší je ale jak pojmenovat strom, do kterého vrazí auto s rodinou, které tam odrazí nebezpečný řidič a ten mezitím ujede…
Doplňuji:
Napadlo mne tedy v tom zapeklitém případě rozšířit obzor o „statečné místo, kde žádný strom neroste“

Upravil/a: lukas.zmizik

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

lukasi.zmiziku

tos mě zas rozesmál :))
našla jsem místo, kde
zas nejezděj žádný auta :)
http://stromro­ku.cz/getattachmen­t/Finaliste/2006/Li­pa-na-hrade-Sadek/1-Lipa-u-hradu-Sadek-%281%29.jpg.as­px?maxsidesize=800

před 3652 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

lukas.zmizik
no no jen neprehánej…nekterý statecný strom nás uz zbavil, behem svého zivota, peti takových…

před 3652 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Fyzik

To je ale blbá otázka, promiň, musel jsem to napsat.

před 3652 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

a proc by mela být blbá? mohlo by se stát, ze tvuj tatka neprijde jednou domu z práce…a pak si na mne jeste vzpomenes…:)

před 3652 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Fyzik

Ten strom s tím nemá co do činění, raději bych úctu směřoval těm, kdo se o ni opravdu zaslouží.

před 3652 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

--- tedy protoze do nej nejaký frajer najel stovkou…

před 3652 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek