petra15

Jak dát vyznamenání statecným stromum?

Souhlasíte s nápisem „statecný strom“?
Treba kdyz uhání nejaký frajer stovkou v aute (nebo 180 km/h) a „napálí“ to do stromu a o pár metru dál – nebýt toho stromu – prijízdí auto s peticlennou rodinou…
A jak se na ten strom dívají státní orgány ?

Nejlepší odpověď
zjentek

takže když v podobné situaci nebudou okolo stromy, můžeš začít přemýšlet o vyznamenání pro statečnou 5ti člennou rodinu :o

Další odpovědi
Drap

Musela by jsi jim vytvořit svoje vlastní vyznamenání a osobně předat. Jinak to nepůjde.
Státní orgány se na to dívají tak, že většinou ty stromy nechají skácet.

lukas.zmizik

No a když urodí málo švestek, dal bych mu ocenění „strom nezdvořák“ !
Normálně bych napsal ceduli „statečný strom“ a skobičkou upevnil na jeho statečný kmen… Horší je ale jak pojmenovat strom, do kterého vrazí auto s rodinou, které tam odrazí nebezpečný řidič a ten mezitím ujede…
Doplňuji:
Napadlo mne tedy v tom zapeklitém případě rozšířit obzor o „statečné místo, kde žádný strom neroste“

briketka10

lukasi.zmiziku

tos mě zas rozesmál :))
našla jsem místo, kde
zas nejezděj žádný auta :)
http://stromro­ku.cz/getattachmen­t/Finaliste/2006/Li­pa-na-hrade-Sadek/1-Lipa-u-hradu-Sadek-%281%29.jpg.as­px?maxsidesize=800

petra15

lukas.zmizik
no no jen neprehánej…nekterý statecný strom nás uz zbavil, behem svého zivota, peti takových…

Fyzik

To je ale blbá otázka, promiň, musel jsem to napsat.

petra15

a proc by mela být blbá? mohlo by se stát, ze tvuj tatka neprijde jednou domu z práce…a pak si na mne jeste vzpomenes…:)

Fyzik

Ten strom s tím nemá co do činění, raději bych úctu směřoval těm, kdo se o ni opravdu zaslouží.

petra15

--- tedy protoze do nej nejaký frajer najel stovkou…