Pokročilý

Jak dát v mobilu Huawei 8650 (Android) text k přehrávané písničce?

Když dám NÁPOVĚDU, tak je tam napsané, že je to možné, ale už tam není, jak to tam přidat. Nevíte někdo?
Doplňuji:
Ne, nechci aby zpíval, jenom aby ukazoval text.
Narazila jsem na to takhle:
Hudba Huawei -> z těch 4 senzorových tlačítek dole, jsem tapla na to 2. a otevřela se nabídka: Hledat a Nápověda -> Nápověda, tam byla UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA K HUDEBNÍMU PŘEHRÁVAČI HUAWEI a byly tam FUNKCE, tak jsem si to prohlížela a najednou vidím: Zobrazení textu písně - Pokud chcete zobrazit text písně, táhněte vodorovně po obrazovce hudebního přehrávače. Text se posouvá po obrazovce synchronizovaně s přehrávanou hudbou. Můžete nastavit, aby se text zobrazoval s 1sekundovým předstihem nebo 1sekundovým zpožděním.
A když táhnu vodorovně, tak se mi tam ukáže Žádný text a já bych chtěla vědět, jak ho tam vložit, je mi jasné, že tam nebude sám od sebe, ale nevím, jak ho tam mám vložit.
Snad jsem to vysvětlila dobře, ale nenapadá mě nic jiného, než opsat, co mi to píše.

Odpovědi:

Zlatý

"text k přehrávané písničce" ... rad bych poradil ale bohuzel vubec nechapu jak to vlastne myslite ... chcete aby vam android zpival do melodie ?

Nejedná se o karaoke? Zkus slova písně z txt souboru. Pokud by nefungovala čeština, v PC uložit ve formátu UTF-8.
Doplňuji:
Txt soubor by se měl jmenovat stejně jako skladba

Diskuze k otázce

Pokročilý

marťa382

česílko: Tak jsem to zkusila a nefunguje to :/ Když soubor txt uložím i se stejným názvem, jde v mobilu otevřít, ale při přehrávání se text nezobrazuje.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.