ven.cik

Jak dát svojí webovou stránku na net ?

To sem pořád nepochopil, když máte vytvořený už svůj web se vším co ste chtěli, máte to to v nějaký složce a najdete si někoho kdo provozuje webhosting, tak co pak ? :D
Doplňuji:
Tak jo, tak trochu vim co je FTP, ale spíš bych potřeboval jak to funguje, nějak od toho okamžiku, když seš teprv na začátku před tím než tu stránku vůbec někam dáš, já vůbec nevim jak funguje ten webhosting…

Nejlepší odpověď
anonym

Pak se jen připojíte přes FTP na svůj web, nahrajete, popř. doladíte, a jedete 🙂
Doplňuji:
Toto jsi přečti = http://www.jak­psatweb.cz/pu­blikovani.html#zko­pirovat