Minas

Jak dát pryč z hlavy píseň ?

Jsem konspirační teoretik jo udělejte se z toho třeba, ale soused si pořád pouští Katy Perry Dark Horse a vím že je to satanská písnička, nemužu jí dostat hlavy a pořád mi zní její instrumentalka poradíte jak to dostat z hlavy pryč ?

Nejlepší odpověď
gecco

Nakresli si na zeď ´k sousedovi´ terč a buš do něj hlavou…
Možné účinky jsou dva:

  1. soused přestane pouštět písničku
  2. upadneš do bezvědomí následkem otřesu mozku

😉

Další odpovědi
Martinuss

takže si veřejně přiznal že jsi hlupák a věříš v nesmysly

led

Zložte si na tú instrumentálku vlastné slova, najlepšie v češtine a zaspievajte ich susedovi. Niekto určite skončí, sused, alebo…

Liliana Steh

Pust si toto: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=cATkTIs2VkY

terry

Narvi si do hlavy nějakou jinou písničku.
Pouštěj si tak často a tak dlouho, dokud nevytlačí tu sousedovu.

zelí

Prý pomáhá myslet na to jak píseň končí.