Jak dát prezentaci na web?

Chtěla bych se zeptat, jak mám vložit prezentaci vytvořenou v PowerPointu na WEBNODE? Když dám vložit soubor a vyberu to, co chci vložit, tak se mi to dlouho načítá a poté nic! Budu ráda, za každou vaši radu;) Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

použijte k tomu nejlépe Google Dokumenty… pokud nechcete , aby ten co si prezentaci bude chtit pustit bojoval s nejakym stahovanim xls souboru a musel kvuli tomu instalovat lokalni office prohlizece.

1/ přihlaste se na adrese https://docs.go­ogle.com/ (pokud nemate ucet, vytvorte jej)

2/ po prihlaseni klepnete na tlacitko [Nahrát…] tim nahrajete prezentaci na web

3/ nyni potrebujete jen vlozit „okno do prezentace“ na sve stranky na webnode … to udelate tak ze otevrete svou nove nactenou prezentaci v Google Dokumentech a pak klepnete vpravo nahore na malou šipku u tlačítka Sdílet a z nabídky vyberete „Pulikovat“

4/ diky tretimu kroku ziskate html kod ktery pouze vlozite do svych stranek a pak uz bude moci danou prezentaci jednoduchym zpusobem prohlizet kdokoliv