Tw!st

Jak dát na youtube hypertextový odkaz do obrázku ?

Dobrý den, chtěl bych na můj kanál na youtube dát na pozadí obrázek na který se dá kliknout ( např dám obrázek facebooku, lidé si na to můžou kliknout a přesměruje je to na facebook ) myslím to přesně takhle jako to má GoGo https://www.y­outube.com/user/Go­GoManTV/videos?vi­ew=0 díky předem :)

Odpovědi
anonym

Musíte mít plně aktivní partnerský účet s úpravou html šablonou. Následně namapujete souřadnice na obrázku a tím vytvoříte odkaz.