Liboire

Jak dát na své stránky takový slovník, jaký je třeba na slovnik.seznam.cz?

Jde mi ten program na to, obsah bych si obstaral jinde. Ale, když už jsme u toho, lze pořídit i ten obsah?

Odpovědi
anonym

můžete k tomu použít google translate API
http://code.go­ogle.com/intl/cs-CZ/apis/language/

skrze něj můžete integrovat funkci překladu do libovolných stránek způsobem který uznáte za vhodný. API vás nijak zvlášť neomezuje.

AndreiRanger

Osobně bych se slovníkem na vlastní stránky netrápil (pokud není překládání jejich hlavní náplní) a obyčejně bych vložil link třeba na seznam-slovník, který by se otovýral v novém panelu;-)

Liboire

Díky za odpovědi, ale já opravdu hledám program, který bych naplnil vlastním obsahem.