Avatar uživatele
Pavel CZ

Jak dát kočce léky?

Mám nemocnou kočku a zverolekar mi pro ni dal prasky. Jsou ale moc velike a ona je vzdy vyplivne. Zkousela jsem je nakouskovat,ale ani tak to do ni nedostanu.Mate nejaky trik?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5328 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lencis

  • chytnout a otevřít tlamičku
  • nebát se a prášek zatlačit prstem co nejdále do krku
  • a rychle tamičku zavřít, kočka tak má omezenou hybnost jazyku a je instinktivně nucena polknout. Držte tlamičku opatrně ale pevně, dlaní zespodu a palec přes čumáček. držte raději déle ať je jistota že se prášek dostal kam měl 😉
  • odměňte kočičku nějakým pamlskem

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rákosníček

já ho rozmačkám na jemno na lžičce a přidám trochu smetany nebo šlehačky vždycky to zblajzne a pak jí dám ještě nějakej mlsek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lopp

Mam osvedceny, kdyz rozdrtis prasek a obalis ho do taveneho syru, tak to spolkne jako malinu. Funguje to teda u psa, ale myslim si ze kocka to taky zvladne. ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Attack-design

no prostě se sní nepárat otevřít papulu a zacpat dozadu do krku – možno s kouskem masa nebo něčeho co má kočičanda ráda, pak by se němelo stát že to vyplivle.....­..záleží jak si s tím člověk poradí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dandi

Pokud to nesní v jídle tak opravdu dát až do krku. Taky to tak doma děláme…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenka901

Vezměte kočku do levé ruky do polohy, jako byste drželi dítě. Umístěte pravý ukazováček a palec do skusu kočičí tlamy. Vezměte prášek a jak kočka otevře tlamu, vložte do ní prášek a nechte kočku, aby zavřela tlamu a polkla.
nebo zabalit do salámu,rozdrtit a dát do pacholíka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
s.dadulka

strcit ji to do krku a drzet cumacek,dokud nepolkne.Taky to nekdy delam i na 3krat

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek