Punkie44

Jak dát klukovi první pusu?

Ahoj, mám ráda jednoho kluka.. a je to i oboustranné, no a nedávno jsme byli venku, tam mě objal a chtěl ať mu dám pusu.. úplně jsem zpanikařila a nevěděla co mám dělat, nějak jsem se z toho vyvlekla, ale příště už to asi nepůjde.. Poradíte mi prosím co mám udělat ? Tu pusu mu chci dát, jenže je moje první a nevím jak na to.. a to už je mi 14… on je o rok starší. děkuji všem za odpovědi..

Nejlepší odpověď
klob1

Hele, to je normální, to se stane.
Tak až budete blízko sebe hlavou, tak opatrně se k němu nahni a pomalu hlavu k němu přibližuj a uvidíš, že se políbíte.
Nebo mu dej ruce kolem krku, jak budete stát proti sobě, dívej se mu do očí, můžeš mu něco povídat, nebo jen dívat, pak se přibližuj a sleduj mu oči až budeš blízko, tak přivři oči a neboj on se přiblíží také.
A víš, co? nechto, protože to je přirozené a příroda to uměla zařídit, je to o citu a ten cit tě navede. je to tak přirozené a vrozené, že nějaké návody jsou na nic. To už je ve vás zadáno dávno. Už od narození si lidé dávají polibky, líbají se. Jako malé děti si také dají pusu, jen tak. tak proč potom se ptát? Nebo,aby někdo vysvětloval, jak se líbat?
Nemysli na to, láska tě k tomu nevede sama.
Tvá reakce byla, že jsi to třeba nečekala zrovna.Třeba jsi nevěděla, že to zrovna udělá. Možná byl rychlý v té chvíli, kdyby třeba pomalu v objetí to udělal, tak by jsi třeba zrovna neucukla. Je to jako, když na někoho vybafne. Buď se lekneš nebo nelekneš. Je to přece o daném momnentu a předešlé situaci.
Uvidíš, že to dopadne fajnově. Pokud tě má opravdu rád, tak mu to minulé nebude vadit, a příště už nebude vědět, protože, pro něho budeš stále znamenat a hlavně si tě bude více o to vážit!!! Budeš pro něho tím více vzácnější.

Další odpovědi
iceT

když je tak chytrej ať ti dá pusu sám,však ho neukousneš.Jinak stačí naklonit k němu hlavu a našpulit rty,technika se vypiluje časem.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20d%C3%A1t%20kl­ukovi%20pusu

marci1

Již položené a zodpovězené otázky na toto téma : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=prvn%C3%AD%20pu­sa

Rohlik

Tak v tolika letech to vidím na to, že se nebude jednat o francouzák, ale prostě o pusu na pusu.

Vesmir27

Rohlik: Mám kámoše u kterýho je francouzák každodenní záležitost… Tak abys nežil v omylu… Jinak přesně jak psala ice T.
Doplňuji:
Je mu 11!