kikinka2210

jak dát klukovi najevo ?

jak mám po facebooku klukovi říct že ho chci a že s ním chci jít na rande? myslím že neví co k němu cítím.

Nejlepší odpověď
MacChill

Jestli to teda nejde jinak než přes internet, tak mu to normálně napiš: „Ahoj, nechtěl bys jít někdy ven?“

Další odpovědi
Michal Kole

Někteří říkají, že ti je 12 a v tomto věku bych ti to raději nedoporučil.

Nevíš kdo je skutečně za profilem.

Jestli to není nějaký uchyl nebo nějaká „podobná“ existence – nechci psát odborné psychiatrické výrazy, protože ve 12 je nejspíše ještě neznáš.

Pusť si film na http://www.sez­namsebezpecne­.cz

nebo si něco přečti na http://www.bez­pecnyinternet­.cz

Damiana

Ve 12 letech bys měla být opravdu na pozoru jak píše Michal Kole.
Zajímalo by mě, jestli on ví, kolik ti opravdu je a čím si tě tak zaláskoval! Jestli na tebe vyloženě útočí dvojsmyslnými narážkami, pozor! Zamilovaná být můžeš, ale buď opatrná, nevíš kdo to je. Naplácat ti plno nesmyslů po netu může kdekdo. Jestli je vše v normě, napiš mu, že se ti s ním fajn povídá a pokud se s ním chceš tak moc poznat, rozhodně nechoď nikam večer a sama! Hlavně ne na neznámé místo. Vždy mezi lidi, doma nahlaš kam a s kým jdeš (no, už vidím jak tě pustí!).

www

Jen doufám, že ho přes FB nemiluješ 😁. Pak ho tedy klidně pozvi na schůzku, záminku najdeš, jakoby ne na rande 😉!