Capik166

jak dát Java aplikaci do motoroly rizr Z3?

Mám mobil Motorola Rizr Z3 a potrebju do ní dát jednu jednoduchou java aplikaci. Telefon Java podporuje. Mám v pc program, kde je i multimediální studio a pres to tam vkládám soubory..videa, obrázky a tak. Java aplikace tam ale dát nemůu, protoze ten formát není podporován (.jar) Jak tedy na to?

Odpovědi
anonym

pripoj MT k Pc . Přes menu – nastavení- nastaveni pripojeni, tam „pripojit jako datová karta (velkokapacitní zařízení)“ a PC by ti mel najit kartu jako dalsí disk. V průzkumníku si zobraz skryté soubory a tam do složky „kjava“ nahraj tu aplikaci.jar. Pak dej v telefonu java – instalovat nové a vyber ten prográmek.
Možnost ještě po nahrátí na kartu, ji spustit z karty a aplikace se nainstaluje.