Natkammm

Jak dát internet do Windows xp?

Dobrý den, chtěla bych vás požádat o pomoc. Z počítače s Windows xp nám najednou zmizel internet jak ho připojit na wifi?

Odpovědi
setapouch

Předpokládám, že se připojuješ přes wi-fi, ke které máš oficiálně přístup. Vidíš ji v seznamu dostupných bezdrátových sítí? Připojíš se k ní a jen nejde Net nebo se k ní vůbec nepřipojíš? Jiné zařízení se na té wi-fi na Net připojí?

A pro jistotu, pokračuj v diskusi (nezakládej novou otázku).

ivzez

Tipuji, že nezmizel internet, ale zástupce
připojení nebo zástupce prohlížeče.

Zkuste problém blíže popsat v doplnění otázky
nebo dole v diskuzi (nezakládejte novou otázku,
abychom měli informace pohromadě).